Program

říjen 2017
1. 10. / 10.00 – Den architektury Plzeň (celá Plzeň, start na Městské plovárně)

září 2017
9. 9. / 10.00 – Jiráskovo náměstí žije – den plný her, sportu a zábavy (Jiráskovo náměstí)
12.-16. 9. – TUTO MĚSTO – realizační workshop (Školní a Chodské náměstí, plácek u křižovatky Kollárovy a Kovářské ulice, pod mostem Milenia, zemník u Ježíška, planina Na májce v Bukovci)
16. 9. / 17.00 – TUTO MĚSTO – sousedské oslavy (Školní a Chodské náměstí, plácek u křižovatky Kollárovy a Kovářské ulice, pod mostem Milenia, zemník u Ježíška, planina Na májce v Bukovci)

srpen 2017
4. 8. / 20.00 – Smím prosit…? na Plovárně – social dance tančírna (Městská plovárna)
8. 8. / 17.00 – Goblins/Sick Ones/Blanket Hill/Demoralyzer/MxHxLmini HC fest (Městská plovárna)
9. 8. / 18.00 – Setkání Klubu strážných andělů (Městská plovárna)
11. 8. / 16.00 – At the river vol.2 – DJ Bartesky&Jane Doe chill out (Městská plovárna)
18. 8. / 17.00 –  Večerní promítání s PUN – zábavné aktivity, grilování a film Slyšet očima (Městská plovárna)
26. 8. / 17.00  – Divadlo na Plovárně – ochutnávka plzeňských amatérských divadel (Městská plovárna)

červenec 2017
12. 7. / 20.00 – Quíz?! | Na Plovárně – vědomostní kvíz šitý na míru Městské plovárně v Plzni (Městská plovárna)
14. 7. / 20.00 – Smím prosit…? na Plovárně – social dance tančírna (Městská plovárna)
16.–30. 7. 2017 – Mezinárodní workcamp Pěstuj prostor 2017 – zahraniční dobrovolníci pro plzeňský veřejný prostor (Městská plovárna)
21. – 22. 7. 2017 / pá 17.00, so 15.00 – Plovárenské dny – velká letní akce nabitá koncerty, divadlem a dílnami (Městská plovárna)
27. 7.  / 19.00 – The Dead President (RUS) – úderná skacore parta z Moskvy (Městská plovárna)
28. 7.  / 19.00 – Ambiente Theatre & Myotox – psychadelic-post rock & hard-post-lo-fi (Městská plovárna)
29. 7.  / 19.00 – Boss Reggae Event – reggae, ska, rocksteady DJ“s (Městská plovárna)

červen 2017
2. 6. / 18.00 – Smím prosit…? na Plovárně – social dance tančírna (Městská plovárna)
3. 6. / 19.00 – promítání cestovatelského skate dokumentu + doprovodný program (Městská plovárna)
7. 6. / 18.30 – Přesahy: Marcela Steinbachová – Trojnožka (Papírna Plzeň)
10. 6. – Rozlučka se svobodou (neveřejná akce, Plovárna pro veřejnost otevřena) (Městská plovárna)
10.-11. 6. – Víkend otevřených zahrad (Jiráskovo náměstí)
17. 6. / 19.00 – Stay Together Fest – HC & punk mini fest (Městská plovárna)
20. 6. / 19.00 – Everfund Offline – prezentace zajímavých lidí a projektů (Městská plovárna)
21. 6. / 16.00 – Není město jako město – zábavná dílna pro děti (Jiráskovo náměstí)
21. 6. / 17.00 – Cena Nadace Proměny 2017 – vernisáž návrhů arch. soutěže a beseda s veřejností (Jiráskovo náměstí)
24. 6. / 17.00 (POZOR, PRO NEMOC NĚKOLIKA SOUBORŮ PŘESUNUTO NA 26. 8.) – Divadlo na Plovárně – ochutnávka plzeňských amatérských divadel (Městská plovárna)
25. 6. / 16.00 – Den otců (Městská plovárna)
28. 6. / 18.30 – Přesahy: Martin Jančok – Limity komunity (Papírna Plzeň)
30. 6. / 19.00 – Garrett Klahn (USA) + Manon meurt (CZE) – koncert (Městská plovárna)

květen 2017
5. 5. / 17.00 – Před pálení čarodějnic – soutěže a opékání buřtů nejen pro děti (Městská plovárna)
10. 5. / 18.30 – Přesahy: Pavel Hnilička – Dům jako součást (Papírna Plzeň)
11. 5. / 19.00 – Průmyslová smrt / Kaosquad / Commodore / WP Garage – den plný core music (Městská plovárna)
19. 5. / 16.00 – Opening – zahájení Landscape festivalu Plzeň 2017 (nám. Republiky)
19. 5. / 19.00 – Ecstatic Vision (US) / Acid Row – žánrový hudební vodopád (Městská plovárna)
20. 5. / 10.00 – Opening – zahájení Landscape festivalu Plzeň 2017 (Anglické nábřeží)
20. 5. / 14.00 – 20 let CPPT – den na limonádě aneb oslava dvacetiletého výročí CPPT (Městská plovárna)
24. 5. / 18.30 – Přesahy: Petr Hájek – Ad triangulum (Papírna Plzeň)
27. 5. / 10.00 – Evropský den sousedů na Jiráskově náměstí – výstava, komponované vycházky, hudební program a společná večeře (Jiráskovo náměstí)
31. 5. / 19.00 – Krajina ve městě – první diskusní přednáška v rámci Landscape festivalu (Městská plovárna)

duben 2017
8. 4. / 15.00 – Vítání jara na Plovárně – oslava příchodu jara, tentokrát ve znamení vody (Městská plovárna)
9. 4. / 15.00 – Jarní brigáda (PěstírnaDEPO)
12. 4. / 8.00 – Dobrovolnický den s Doosanem (Městská plovárna)
15. 4. / 19.00 – Fast Shit / Demöralizér / Pilsen Owls of Soul – nálož punku, hard coru a reggae (Městská plovárna)
19. 4. / 17.00 – Workshop Pěstujeme ve městě – přednáška s praktickou ukázkou městského zahradničení (PěstírnaDEPO)
30. 4. / 18.00 – Pálení čarodějnic – velká buskingová party na Plovárně (Městská plovárna)

březen 2017
20. 3. / 16.00 – Velký úklid Městské plovárny – každým odklizeným odpadkem si zlepšujeme karmu 🙂 (Městská plovárna)
24. 3. / 18.30 – Sitta I Gebauer I Zábran I a jejich dílo ve veřejném prostoru – přednáška garantů projektu TUTO MĚSTO (Waldorfská škola Dobromysl)
24.-26. 3. – TUTO MĚSTO – plánovací workshop pro odborníky a studenty (Waldorfská škola Dobromysl)

únor 2017
21. 2. / 17.00 – Proměna vnitrobloku Krašovská – vernisáž výstavy architektonických návrhů a beseda s veřejností (4. ZŠ Plzeň)

leden 2017
25. 1. / 18.30 – Jak se v Plzni pěstuj prostor II. – svižné prezentace projektů Pěstuj prostor (DEPO2015)


2016:

listopad 2016
2. 11. / 18.30 – POST–INDUSTRIÁL: Architektura chmele a sladu (Plzeňský Prazdroj)
5. 11. / 16.00 – Zazimování Plovárny – ukončení sezóny a poslední párty (Městská plovárna)
9. 11. / 16.30 – Lampionový průvod MC Jablíčko (neveřejná akce) (Městská plovárna)
9. 11. / 17.00 – Agora – studijní návštěva (neveřejná akce) (Městská plovárna)
26. 11. / 14.00 – PAM: Doudlevecká čtvrť – architektonická procházka (Doudlevecká čtvrť)
26. 11. / 15.00 – Workshop výroby adventních věnců na Plovárně (Městská plovárna)

říjen 2016
2. 10. / 10.00 – Den architektury 2016: Plzeň INDUSTRIÁLNÍ – festival architektury
5. 10. / 15.00 – Odpoledne pro mezník – aneb společnými silami za lepší Plzeň (naproti Papírna Plzeň)
5. 10. / 18.30 – POST–INDUSTRIÁL: Škodovy závody stále živé (Techmania Science Center)
6. 10. / 08.10 – Terénní seminář Protivzdušná obrana Plzně – průzkum objektů protiletecké obrany z 2. světové války (vojenské letiště u Lhoty u Dobřan)
7. 10. / 20.00 – Promítání Emerica Made 2 – plzeňská premiéra videa od legendární značky Emerica (Městská plovárna)
12. 10. / 17.00 – Setkání pamětníků na Plovárně – vyprávění o zašlé slávě Plovárny a příprava výstavy (Městská plovárna)
15. 10. / 10.00 – Lavička pro vnitroblok – workshop na výrobu originální lavičky a sousedské posezení (Vnitroblok mezi ulicemi Lukavická, Radobyčická a Tělocvičná)
15. 10. / 13.00 – Závod ALLEYCAT Plzeň 2016 – stanoviště závodu a afterpárty (Městská plovárna)
15. 10. / 14.00 – TEDx Plzeň 2016: Pohled z druhé strany – Livestream na Plovárně (Městská plovárna)

16. 10. / 10.00 – Dobrovolnický den na Plovárně – vyrobte s námi letošní poslední mola z PET lahví (Městská plovárna)
19. 10. / 18.30 – POST–INDUSTRIÁL: Smrt a život plzeňských nádraží (Moving Station)
21. 10. / 19.00 – Plzeňská noc na Městské plovárně – Ambient Theatre a NBDY SOUND x HURRYKKANE VISUAL (Městská plovárna)
22. 10. / 15.00 – Divadlo na Plovárně – 2. ročník minifestivalu improvizačního divadla (Městská plovárna)
28. 10. / 10.00 – Bezovka – Tajemství vil – sousedská procházka (Bezovka)
28. 10. / 14.00 – Komentovaná procházka po Skvrňanech – prohlídka děl ve veřejném prostoru (ZŠ Martina Luthera)
28. 10. / 14.00 – PAM: Jižní Předměstí – architektonická procházka (Jižní Předměstí)
29. 10. / 13.00 – Vycházka: Od pavilonku k domku strážce pramene – procházka Lochotínským parkem a komentovaná prohlídka výstavy Domek strážce Kopeckého pramene (Lochotínský pavilonek)

září 2016
4. 9. / 20.00 – Promítání filmu Švédská teorie lásky – šokující filmová výpověď o experimentu sociálního inženýrství (Městská plovárna)
7. 9. / 17.30 – Představení výsledků architektonické soutěže na vnitroblok v Plzni na Borech
10. 9. / 11.00 – Jiráskovo náměstí žije – sportovně-herní den (Klášterní zahrada, Jiráskovo náměstí)
14. 9. / 14.00 – Oáza – čtecí koutek I – dobrovolnický workshop na výrobu laviček a pódia (Knihovna Vinice)
14. 9. / 20.00 – Zatím Nijak – Autorská čtení o životě v podobě surové i lyrické poezie (Městská plovárna)
15. 9. / 18.00 – Sousedský piknik před 4. ZŠ – oslava zvelebení předškolí 4. ZŠ studenty architektury
16. 9. / 20.00 – Plovárenská alternativa II. – tradiční festival alternativní scény (Městská plovárna)
18. 9. / 20.00 – Promítání filmu Putinovy „Děti 404“ – znepokojující obraz dnešního Ruska (Městská plovárna)
21. 9. / 18.30 – POST–INDUSTRIÁL: Po proudu Radbuzy (DEPO2015)
24. 9. / 10.00 – Oáza – čtecí koutek II – dobrovolnický workshop na výrobu laviček a pódia, hudba (Knihovna Vinice)
24. 9. / 16.00 – Drakiáda – pouštění draků a opékání buřtů (neveřejná akce) (Městská plovárna)
25. 9. / 18.00 – Promítání filmu 10 miliard – co máte na talíři? a veganský bufet – německý dokumentární film o produkci potravin (Městská plovárna)

srpen 2016
12. 8. / 19.00 – Sbírání + French Touch – večer poezie a francouzského šansónu (Městská plovárna)
13. 8. / 20.45 – Promítání filmu Kola versus auta – projekce dokumentu o diktátu automobilového průmyslu (Městská plovárna)
14. 8. / 18.30 – Salsa tančírna na plovárně – salsa, bachata, kizomba a zouk na venkovním parketu (Městská plovárna)
16. 8. / 16.30 – Letní animační soustředění na Plovárně (neveřejná akce) (Městská plovárna)
17. 8. / 17.00 – Dobrovolnický podvečer na Plovárně – vyrobíme mola z PET lahví a opravíme poškozený nábytek (Městská plovárna)
19. 8. / 19.00 – Smím prosit…? na plovárně – social dance tančírna (Městská plovárna)
20. 8. / 14.00 – Retro Games – benefiční akce Diecézní charity Plzeň (Městská plovárna)
22. 8. / 18.00 – Folkpark III na Plovárně (Městská plovárna)
27. 8. / 21.00 – Promítání filmu Na sever od slunce – projekce dokumentu o spojení člověka s vodou a přírodou (Městská plovárna)
28. 8. / 18.30 – Salsa tančírna na plovárně – salsa, bachata, kizomba a zouk na venkovním parketu (Městská plovárna)
28. 8. / 15.00 – Krašovská zahradní slavnost – hry, soutěže, hudba a tanec (Vnitroblok Krašovská)

červenec 2016
3.-17. 7. 2016 – Mezinárodní workcamp Pěstuj prostor 2016 (Městská plovárna, SKUŘ, pravý břeh Radbuzy)
3. 7. / 18.30 – Salsa tančírna na plovárně – salsa, bachata, kizomba a zouk na venkovním parketu (Městská plovárna)
10. 7. / 11.00 – Francouzský den na plovárně: Guinguette – hudba, hry a jídlo ve francouzském stylu (Městská plovárna)
15. 7. / 17.00  – Plovárenské dny – největší letní akce: Sbírání (čtení, hudba, filmy, výstava) a tančírna Smím prosit…? (Městská plovárna)
16. 7. / 14.00  – Plovárenské dny – největší letní akce: dílny, divadlo, koncerty The Dixie Hot Licks a Ambient Theatre (Městská plovárna)
17. 7. / 18.30 – Salsa tančírna na plovárně – salsa, bachata, kizomba a zouk na venkovním parketu (Městská plovárna)
30. 7. / 21.00 – Sensual night – romantická tančírna na Plovárně (Městská plovárna)

červen 2016
1. 6 / 18.30. – Dialogy o architektuře – teoretik : praktik (DEPO2015)
10. 6. / 19.00 – Smím prosit…? na plovárně – social dance tančírna (Městská plovárna)
11.-12. 6. / 9.00 – Víkend otevřených zahrad v Klášterní zahradě (Klášterní zahrada, Jiráskovo náměstí)
15. 6. / 18. 30 – Dialogy o architektuře – doma : venku (DEPO2015)
17. 6. / 17.00 – Divadlo na plovárně – multižánrová přehlídka divadelních spolků (Městská plovárna)
18. 6. / 21.00 – Rozmarné léto s Kristýnou Hrušínskou (Městská plovárna)
22. 6. / 20.00 – Koncert skupiny Žáha (Městská plovárna)
27. 6. / 18.00 – Folkpark ll Aneb Tři Barvy Folku Na Plovárně (Městská plovárna)

květen 2016
4. 5. / 18.30 – Dialogy o architektuře – architekt : developer (DEPO2015)
18. 5. / 18.30 – Dialogy o architektuře – junior : matador (DEPO2015)
21. 5. / 10.00 – Perfect day na plovárně (Městská plovárna)
28. 5. – 29. 5. / 14.00 – Evropský den sousedů a otvírání plovárny (Městská plovárna)

duben 2016
6. 4. / 16.00 – OTTA: Participace v architektuře (DEPO2015)
15. 4. / 17.00 – Plovárna se probouzí – dobrovolnický den (Městská plovárna)
16. 4. / 15.00 – Vítání jara na plovárně (Městská plovárna)
20. 4. / 18.30 – Slavnostní vyhlášení výsledků Otevřené výzvy Pěstuj prostor 2015–2016 (DEPO2015)

březen 2016
18. – 19. 3. / 18.00-23.00 – Festival světla u Pramenů na Roudné (Prameny na Roudné)


2015:

listopad 2015
11. 11. / 16.30 – Lampiónový průvod „Martinská světla“ s pohádkovou tématikou (Městská plovárna)
11. 11. / 18.00 – Dernisáž a komentovaná prohlídka výstavy Pěstuj prostor (Smetanovy sady)
17. 11 / 19.00 – Věda vs. Kultura: Normalizační umění (Rock ‚n‘ Wall)
18. 11. / 18.00 – Jak se v Plzni pěstuje prostor (DEPO2015)

říjen 2015
2. 10. / 17.00 – Den architektury Plzeň
3. 10. / 14.00 – DRUŽSTEVNÍ A VÝROBNÍ ČTVRŤ – procházka po jedné ze stezek Plzeňského architektonického manuálu / PAM (KD Peklo)
6. 10. / 8.00 – Nábytková dílna studentů Masarykova gymnázia Plzeň (Městská plovárna)
6. 10. / 15.00 – Zpěvomat (Chodské náměstí, U Branky, Americká-pomník)
6. 10. / 17.30 – Plánovací beseda Proměna vnitrobloku Krašovská (DDM Talent)
7. 10. / 18.30 – OSY MĚSTA: Americká třída jako tepna moderní Plzně (DEPO2015)
9. 10. / 17.00 – Naučte se plést houpací sítě (Městská plovárna)
11. 10. / 14.00 – Slavnosti jablek (Zapomenutá zahrada)
20. 10. / 17.00 – Pěstuj prostor uměním – společná vernisáž výstavy Pěstuj prostor a dernisáž projektu
ZEN PLZEŇ: Socha pro Plzeň
 (Smetanovy sady)
21. 10. / 18.30 – OSY MĚSTA: Aktivace a transformace městských tříd (DEPO2015)
22. 10. / 19.00 – Křížky a vetřelci (Plzeň Zastávka)
27. 10. / 17.30 – Splouváme Radbuzu II (Městská plovárna)
28. 10. / 10.00 a 14.00 – ŘEKA VE MĚSTĚ – Radbuza. Zčásti upovídaná řeka / Sousedská procházka (terasy U Mrakodrapu)

září 2015
2. 9. / 17.00 – Setkání pamětníků na plovárně (Městská plovárna)
5. 9. / 10.00 – STARÉ A NOVÉ CENTRUM – procházka po jedné ze stezek Plzeňského architektonického manuálu / PAM (Meeting Point)
9. 9. / 17.30 – Šance pro vnitroblok na Borech – beseda 2  (SPŠ strojnická a SOŠ prof. Švejcara v Plzni)
9. 9. / 18.30 – OSY MĚSTA: Městský bulvár jako veřejný prostor (DEPO2015)
12. 9. / 14.00 – Dětský den na vodě i u vody se skauty 92. OVS Kotva (Městská plovárna)
12. 9. / 19.00 – Plovárenská alternativa / vstupenky (Městská plovárna)
18. 9. / 17.00 – Nábytkový workshop (Městská plovárna)
19. 9. / 10.00 – Anděl Fest na Městské plovárně (Městská plovárna)
22. 9. / 17.00 – Velká podzimní plzeňská cyklojízda + cyklokoncert na plovárně (nám. Republiky, Městská plovárna)
23. 9. / 18.30 – OSY MĚSTA: Klatovská třída jako páteř prosperující Plzně (DEPO2015)
23. 9. / 20.00 – Zen Plzně: Tichý koncert (U Zvonu)
24. 9. / 17.30 – Plánovací beseda Proměna vnitrobloku Krašovská (DDM Talent)
27. 9. / 15.00 – Plov Art (Městská plovárna)
29. 9. / 17.00 – Nádražní nebe (hlavní vlakové nádraží Plzeň)
pravidelná otvírací doba Městské plovárny zde

srpen 2015
1. 8. / 14:00 – JIŽNÍ PŘEDMĚSTÍ – procházka po jedné ze stezek Plzeňského architektonického manuálu / PAM (Klatovská 110)
7. 8. / 17.00 – Swing Kiss – kurzy swingu na plovárně (Městská plovárna)
8. 8. / 14.00 – Swing Kiss – plovárenské dostaveníčko (Městská plovárna)
25. 8. / 17.00 – Zen Plzně: ACUO (U Zvonu)
pravidelná otvírací doba Městské plovárny zde

červenec 2015
4. 7. / 14:00 – BEZOVKA – Tajemství vil / Sousedská procházka (Českobratrský kostel Mistra Jana Husi)
6.-19. 7. – Workcamp Foster the City 2015 (Prameny na RoudnéMěstská plovárna)
7. 7. / 18.00 – Setkání Andělů na Plovárně – setkání Klubu strážných andělů (Městská plovárna)
10. 7. / 17.00 – Soirée u třech pramenů (Prameny na Roudné)
13. 7. / 17.00 – Naučte se plést houpací sítě (Městská plovárna)
17.-19. 7. – Plovárenské dny 2015 (Městská plovárna)
23. 7. / 17.00 – Krašovská zahradní slavnost (vnitroblok Krašovská)
31. 7. / 18.00 – Vlnohraní (Městská plovárna)
pravidelná otvírací doba Městské plovárny zde

červen 2015
3. 6. / 18.30 – SPODNÍ PROUDY: Architektura na vodě (Městská plovárna)
17. 6. / 18.30 – SPODNÍ PROUDY: Plzeň a její řeky (Městská plovárna)
19. 6. / 18:00 – Divadlo na plovárně (Městská plovárna)
30. 6. / 17.00 – Zen Plzně: Trojmostí (Denisovo nábřeží pod mostem Milénia)
pravidelná otvírací doba Městské plovárny zde

květen 2015
2. 5. / 10.00 – ŘEKA VE MĚSTĚ – Radbuza. Zčásti upovídaná řeka / Sousedská procházka (terasy U Mrakodrapu)
2. 5. / 14:30 – DOUDLEVECKÁ ČTVRŤ – procházka po jedné ze stezek Plzeňského architektonického manuálu / PAM (DEPO2015)
6. 5. / 18.30 – SPODNÍ PROUDY: Říční plovárny (Městská plovárna)
13. 5. / 18.00 – Noc literatury (Městská plovárna)
15. 5. / 16.00 – Otvírání plovárny (Městská plovárna)
16. 5. / 19.00 – Zahajovací koncert (Městská plovárna)
20. 5. / 18.30 – SPODNÍ PROUDY: Fenomén lázně (Městská plovárna)
21. 5. / 18.00 – Christopher Long: POUČENÍ Z LOOSE | ZPŮSOB UVAŽOVÁNÍ (Loosův interiér Bendova 10)
23. 5. / 10.00 – Perfect day na plovárně (Městská plovárna)
26. 5. / 17.00 – Zen Plzně: Bude líp (nám. Emila Škody)
26. 5. / 17.30 – Šance pro vnitroblok na Borech – beseda 1 (SPŠ strojnická a SOŠ prof. Švejcara v Plzni)
30. 5. / 14.00 – Evropský den sousedů aneb RetroHry našich babiček a dědečků (Městská plovárna)
31. 5. / 14:00 – STARÉ A NOVÉ CENTRUM – procházka po jedné ze stezek Plzeňského architektonického manuálu / PAM (Meeting Point)

duben 2015
11. 4. / 19.00 – On top of Loos (Galerie Vestředu)
12. 4. / 12.00 – Wish you where here (někdejší Hirschův byt Plachého 6)
18. 4. / 14:00 – JIŽNÍ PŘEDMĚSTÍ – procházka po jedné ze stezek Plzeňského architektonického manuálu / PAM (Klatovská 110)
18. 4. / 16.00 – Vítání jara na Městské plovárně (Městská plovárna)
28. 4. / 17.00 – Zen Plzně: Píseň pro Rudolfa (terasy U Mrakodrapu)
28. 4. / 19.00 – Zen Plzně: Socha pro Plzeň (DEPO2015)

březen 2015
3. 3. / 17.00 – Obnova Jiráskova náměstí a Klášterní zahrady v Plzni (Klášter dominikánů Plzeň)
5. 3. / 19.00 – Vernisáž k výstavě fotografií Plzeňští vetřelci (čajovna Seraf)
19. 3. / 18.30 – Slavnostní vyhlášení výsledků 3. ročníku výzvy Pěstuj prostor (Dům hudby)

únor 2015
3. 2. / Plánovací sousedské setkání k Lampionům na plovárnou (KD Peklo)
4. 2. / 18.30 – Promítání dokumentu Plán a diskuse s Benjaminem Tučkem (Dům hudby)
20.-21. 2. / 18.00 – Lampiony nad plovárnou / Festival světla (Městská plovárna)
28. 2. / 10.00 – Obnova Jiráskova náměstí a Klášterní zahrady v Plzni (Masarykova ZŠ)

leden 2015
16. 1. / 14:30 – JIŽNÍ PŘEDMĚSTÍ – procházka po jedné ze stezek Plzeňského architektonického manuálu / PAM (Klatovská 110)
16. 1. / 14:30 – DOUDLEVECKÁ ČTVRŤ – procházka po jedné ze stezek Plzeňského architektonického manuálu / PAM (DEPO2015)
18. 1. / 14:30 – JIŽNÍ PŘEDMĚSTÍ – procházka po jedné ze stezek Plzeňského architektonického manuálu / PAM (Klatovská 110)
18. 1. / 14:30 – DOUDLEVECKÁ ČTVRŤ – procházka po jedné ze stezek Plzeňského architektonického manuálu / PAM (DEPO2015)

Google+